E-mail:
Hasło:
Nie pamiętam hasła / Rejestracja

 

Regiony
Informator
Losowe profile
Mefi
MROWKA
Kapimima
Duc in Altum
Coventry
Habex
Bedford
wszystkie
Reklama
Początek ... 45  46  47  48  49  50  51  ... Koniec
Funt zmienia swoje oblicze!
21-03-2014     Funt zmienia swoje oblicze!
Dobrze wszystkim znana moneta 1-funtowa za jakiś czas w diametralny sposób zmieni swój wygląd. Jej podstawową zaletą, oprócz nowej szaty graficznej i odmiennego kształtu ma być niemożność podrobienia przez fałszerzy. Nowy funt ma zostać wybity na wzór starej trójpensówki, która kształtem przypominała dwunastokąt.
Wiceprezydent USA z wizytą w Polsce
19-03-2014     Wiceprezydent USA z wizytą w Polsce
W dniu wczorajszym wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden złożył wizytę polskiemu premierowi i prezydentowi w Warszawie. Podczas konferencji emitowanej na żywo amerykański sojusznik zadeklarował wsparcie i pomoc dla Rzeczypospolitej w walce o wolność i integralność terytorialną Ukrainy. Potępił również decyzję aneksji Krymu przez Rosję i uznał postępowanie Władimira Putina jako łamiące zasady prawa międzynarodowego.
Huczne obchody Dnia św. Patryka
17-03-2014     Huczne obchody Dnia św. Patryka
Uroczystości upamiętniające postać świętego Patryka zgromadziły liczne tłumy Anglików, Szkotów i Irlandczyków. Największa pod względem liczby uczestników impreza odbyła się w Birmingham. Wzięło w niej udział ponad 80 tysięcy osób.
Katastrofa śmigłowca w Norfolk
14-03-2014     Katastrofa śmigłowca w Norfolk
We wschodniej części Wielkiej Brytanii doszło wczoraj do katastrofy śmigłowca cywilnego. Śmierć na miejscu poniosły cztery osoby. Za wcześnie jednak na przesądzaniu o przyczynach wypadku. Zdaniem przypadkowych świadków tragedii, w czwartkowy wieczór niebo było spowite przez gęstą mgłę, która mogła przesądzić o losie załogi.
Był niewinny. Wyszedł na wolność po 26 latach
12-03-2014     Był niewinny. Wyszedł na wolność po 26 latach
Omal nie został stracony przez amerykański system sądowniczy. Oskarżony o zabójstwo mężczyzny Glenn Ford przez 26 lat przebywał w więzieniu z przyznanym wyrokiem kary śmierci. Od pierwszych chwil w areszcie głosił, że jest niewinny. Bez skutku. Teraz, po ćwierćwieczu odsiedzianym w więzieniu wychodzi na wolność.
Polacy w czołówce biznesowej na terytorium UK
11-03-2014     Polacy w czołówce biznesowej na terytorium UK
Jak wynika z danych opublikowanych przez think thank Centre for Entrepreneurs i DueDil, Polacy stanowią naród bardzo przedsiębiorczy i pomysłowy. Świadczy o tym coraz częstsze zakładanie własnych interesów na terytorium Wielkiej Brytanii.
Zaginiony samolot?
09-03-2014     Zaginiony samolot?
Sobotni rejs Boeinga 777 linii lotniczych Malaysia Airlines z Kuala Lumpur do Pekinu oficjalnie uważa się za zaginiony. Łączność z załogą maszyny została utracona już w godzinę po jej starcie. Do tej pory nie odnaleziono wraku maszyny, jednak na Morzu Południowochińskim eksperci dostrzegli plamy paliwa lotniczego. Samolot z 227 pasażerami i 12 członkami załogi na pokładzie w większości przewoził obywateli Chin.
Nowy polski superbohater w Szkocji!
06-03-2014     Nowy polski superbohater w Szkocji!
Mieszkańcy Szkocji, jak co roku, zorganizowali plebiscyt na najbardziej pomysłowe przebranie za superbohatera. Znamy już wyniki konkursu! Zwycięzcą został Tomasz Gierwatowski ze Szczecina, który zainspirowany postacią Kapitana Planety stworzył postać o rodzimym kolorycie. Bohater nazwany Kapitanem Polską występuje w barwach narodowych.
Jesz dużo mięsa i sera? Uważaj!
05-03-2014     Jesz dużo mięsa i sera? Uważaj!
Naukowcy z University of Southern California doszli do zaskakujących wniosków. Otóż, kobiety i mężczyźni, którzy przekroczyli już 50. rok życia i jedli znacznie więcej pokarmów wysokobiałkowych umierali znacznie wcześniej niż ich rówieśnicy, których dieta była inna. Chorobą, jaka najczęściej powodowała zbyt wczesną śmierć był nowotwór. Zdaniem naukowców, szkody wynikające ze spożywania sera żółtego i czerwonego mięsa w zbyt dużej ilości mogą być porównywalne z paleniem papierosów.
Kto ma większe szanse na zdobycie dziewczyny?
04-03-2014     Kto ma większe szanse na zdobycie dziewczyny?
Z badań opublikowanych w magazynie PLOS ONE wynika, że wbrew opinii lansowanej przez media, większą szansę na zdobycie dziewczyny ma nie typ hollywodzkiego cwaniaka, ale mężczyzna pokroju cichego nieśmiałka.
Początek ... 45  46  47  48  49  50  51  ... Koniec
Ostatnie zlecenia
Ostatnio na forum
Za gruba na ubrania ze sklepu
tymekalex91 napisał:
Myślę, ze to nie tylko mój problem ale i wielu innych osób. Ja zmagam się z nadwaga od kilku
Cos dla nas -dowcipy o Polakach za granica
fiksmixc napisał:
Czy wiesz że to Polacy wymyślili triatlon? ---Bo tylko Polak idzie na basen pieszo, a wraca
Dowcipy/Kawały
fiksmixc napisał:
Syn pyta ojca: - Czy to prawda, że w niektórych krajach Afryki mężczyzna nie zna swojej żony
Dowcipy o Jasiu
fiksmixc napisał:
Nauczyciel oddaje Jasiowi klasówkę. Zamiast oceny napisał IDIOTA. Jaś spojrzał na kartkę,
Dermatolog
natkawal76 napisał:
Każdy z nas zmaga się z problemami skórnymi, większymi lub mniejszymi. Zanieczyszczenie
Reklama
Top firmy
Losowe ogłoszenia
Meble dla Ciebie! - SQZAATHOME09 LTD
SQZAATHOME09 LTD - jesteśmy grupą ludzi, którzy wiedza o meblach prawie wszystko. Pragniemy podzielić się tą wiedzą z naszymi Klientami. Wiemy jak ważne są komfort, styl i design -
   
Imieniny
Imieniny obchodzą:
Janusz, Twardosław, Maria, Elwira, Albert, Rufus, Regina, Konrad, Wiesław, Heliodor.

 

 

Copyright © - 2017 Birmingham-coventry.pl. All Rights Reserved
birmingham-coventry